Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Marianne C. Bickle. Fashion marketing : theory, principles and practice. Fairchild Books, 2011

fashion marketingKuidas ja millal tooteid turustada, toodete arendamine erinevaid suurusi, värvilahendusi ja kasutusvõimalusi silmas pidades – käesolev raamat annab neile küsimustele vastused. Teos annab põhjaliku ülevaate turundusest moetööstuses. Käsitletakse toote hinna määramist ja õige turu leidmist, suhtekorraldust ja reklaami, toodete tutvustamist jaemüüjatele, brändi kuvandi loomist, globaliseerumist ning juriidilisi ja eetilisi küsimusi. Teos on varustatud näidetega reaalsest elust.