Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Autonomous vehicles : intelligent transport systems and smart technologies. Nova Publishers, 2014

autonomous vehiclesKäesolevas raamatus antakse ülevaade intelligentsetest transpordisüsteemidest ja nutikatest tehnoloogiatest, mida kasutatakse elektri- ja hübriidsõidukites, et vastata kaasaegse elu nõuetele. Käsitletakse ohutus-, side- ja juhiabisüsteeme, aga ka erinevaid akusid ja elektrisõidukite tulevikku. Teoses on kombineeritud teoreetiline lähenemine ja praktilised lahendused, seetõttu sobib see nii tudengitele, teadlastele kui ka praktikutele.