Ehitus / Construction

Life-cycle of structural systems : design, assesment, maintenance and management. CRC Press/Balkema, 2015

life-cycle of structural systemsRaamat koosneb rahvusvahelisel sümpoosiumil Life-Cycle Civil Engineering 2014 esitatud ettekannetest. Käsitletud on peamisi aspekte rajatiste elutsükli kujundamisel, rõhuasetusega kahjustustele, seirele, hindamisele, hooldusele, rehabiliteerimisele, maksumusele ja elutsükliga seotud arvutuslikele vahenditele. Raamat sobib tudengitele, uurijatele ja praktikutele ehituse ja tööstuse kõigist valdkondadest.