Arhitektuur / Architecture

Ton Hinse. The morphology of the times : European cities and their historical growth. DOM publishers, 2014

morphology of timesKäesolevas raamatus saab lugeja rännata linnade kujunemise ajaloolistel radadel. Tutvustatakse linnade radikaalset ümberkujundamist kaheksa Mandri-Euroopa linna näitel: Sevilla, Lissabon, Torino, Rooma, Barcelona, Pessac, Dresden ja Utrecht. Kolmesajal leheküljel on toodud rabavad fotosid, tõetruid ülevaateid ning sügavuti minevad objektianalüüse.Teos on kasulik lugemismaterjal nendele, kel on huvi linnastumise vastu.