Arhitektuur / Architecture

Jan Gehl, Birgitte Svarre. How to study public life : methods in urban design. Island Press, 2013

how to study public lifeKuidas mahutada kasvavat linnarahvastiku viisil, mis on jätkusuutlik, õiglane ja ligitõmbav? Raamatu üks autoritest Jan Gehl on sellele vastust otsinud alates 1960. aastatest. See küsimus on nüüd muutumas üha pakilisemaks, kuna oleme silmitsi vähenevate fossiilkütuste ressursside ning kliimamuutustega. Teos annab teadmisi linnasotsioloogiast ja linnaplaneerimisest ning on lugemiseks sobilik igale huvilisele.