Arhitektuur / Architecture

Vladimir Belogolovsky. Felix Novikov : architect of the Soviet moderism. DOM publishers, 2013

architect of the soviet modernismFelix Novikov (sündinud 1927) on tuntud arhitekt ja publitsist, kes võttis esimesena kasutusele mõiste „nõukogude modernism“, mis viitab Nõukogude arhitektuurile perioodil 1955-1985. Tema looming ja lähenemine aitab mõista Nõukogude arhitektuuri pärast II maailmasõda. Raamatus on toodud Novikovi elulugu, tõekspidamised arhitektuuris ja tema poolt tehtud tööd.

No comments yet.