Arhitektuur / Architecture

Aurora Fernández Per, Javier Mozas, Javier Arpa. Density is home. a+t, 2011

postitus nr2 - density is homeÜha enam inimesi elab linnades ning tulenevalt ruumi ja ressursside kokkuhoiust on nad sunnitud elama kortermajades. Antud raamatus käsitletakse seda, kuidas teha kortermajast elamisväärne kodu.

Raamat sisaldab endas 14 juhtumiuuringut ihaldusväärsetest kodudest linnaruumis, ülevaadet hajutatud, paisuvast ja modernsest linnast ning südalinnast ja taaskäideldud linnast. Linnatüüpide ülevaadete puhul on analüüsitud 37 magalapiirkonna projekti.

Raamat kuulub Density sarja, mis ilmub alates 2002. aastast ning on üks juhtivaid kortermajade projektidega tegelevatest publikatsioonidest.

Tegu on visuaalselt väga atraktiivse raamatuga, mis on rikkalikult illustreeritud fotode ja plaanidega.