Arhitektuur / Architecture

Aurora Fernańdez Per, Javier Arpa. The public chance : Nuevos paisajes urbanos = New urban landscapes. a+t ediciones, 2008

postitus nr12 Public Chance New Urban LandscapesRaamat kuulub„In Common“ sarja, mis käsitleb avalikke ruume. Teoses pakutakse uut visiooni nüüdseks juba lõpetatud projektidele, mida varasemates raamatutes on vaadeldud.

Raamatus esitatakse 20 kõige levinumat strateegiat, mida avalike ruumide kujundamisel kasutatakse. Iga projekti käsitlemisel on analüüsitav ruum jagatud kuueks kihiks – tegevused, ruumid, teed, ehitised, taimkate ning vesi. Raamat on rikkalikult illustreeritud fodode, plaanide ja joonistega.