Humanitaarained / Humanities

Peep Vain. Kõige tähtsam küsimus [Helisalvestis]. Eesti Päevaleht : Vain ja Partnerid, 2008

postitus nr13 kõige tähtsam küsimusAudioraamat on valminud Peep Vainu 2008. aasta bestselleri „Kõige tähtsam küsimus“ põhjal. Selles kirjeldab ta oma elus seni varju jäänud etappe teel müügimehest ettevõtjaks ja koolitajaks.

Peep Vain tutvustab lihtsat protsessi oma tegelike tahtmiste üles leidmiseks ning nende ellu viimiseks. Lisaks sellele kirjeldatakse, kuidas leida endast julget mõtlemist ja pealehakkamist ning teha ära asju, mis enim rõõmu pakuvad. Selle raamatu abil on võimalik iseennast paremini tundma õppida.

Audioraamatu kestvus on 4 tundi ja 12 minutit (4 CD-d) ning selle on sisse lugenud autor Peep Vain isiklikult.