Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

I. Vilumsone-Nemes. Industrial cutting of textile materials. Woodhead Publishing, 2012

Industrial Cutting of Textile MaterialsKangaste täpne lõikamine on riideeseme lõpliku kvaliteedi jaoks määrava tähtsusega. Hästi planeeritud lõikamistoimingud kindlustavad edasiste tööprotsesside sujuvuse ning kangaste võimalikult efektiivse kasutamise, kuna iga riideeseme puhul on üheks hinna kujundajaks kanga kulu.

Raamatu eesmärgiks on anda põhiteadmisi lõikamisprotsesside kohta disaineritele, tehnoloogidele ja juhtidele, aitamaks neil arendada uusi tooteid ning kontrollida oma tootmisprotsesse efektiivsemalt. Detailselt on kirjeldatud erinevate kangaste lõikamise tehnikaid. Samuti sisaldab raamat suurel hulgal fotosid ning jooniseid.