Ehitus / Construction

Annual book of ASTM standards 2015, section 4, vol 04.13. American Society for Testing and Materials, 2015

doc00586220150529115314_00198. aastal asutatud ASTM International on kasvanud globaalselt tunnustatud juhtivaks organisatsiooniks rahvusvaheliste standardite arendamisel ja levitamisel. Tänaseks kasutatakse toodete kvaliteedi parandamisel, turvalisuse parandamisel, turgudele juurdepääsu tagamisel ja tarbija konfidentsiaalsuse tagamisel ülemaailmselt üle 12,500 ASTM-i standardi.

“Annual Book of ASTM Standards 2015” koosneb 82-st köitest, mis on jagatud 16-ks sektsiooniks. Käesolev raamat on 4. sektsiooni (Ehitus) 13. köide ja annab ülevaate geosünteetikat käsitlevatest standarditest.