//
Loed praegu...
Arhitektuur / Architecture

Aurora Fernandez Per, Javier Mozas, Javier Arpa. HoCo : Density housing construction & costs. a+t ediciones, 2009

HoCo Density Housing Construction and CostsAntud raamatus on võrdlevalt analüüsitud 32 korterelamu projekti. Vaatluse all on elamute ja elamistihedus, põrandapinna suhtearv, arendustüübid, kasutajad ja kasutused, korruseplaanid, elamute tüübid, fassaadisüsteemid, katusesüsteemid, jätkusuutlikuse strateegiad ning põrandapinna ruutmeetri ehitamise maksumus.

Projektide analüüsimiseks vaadeldakse piirkonda, kuhu elamu on ehitatud (äärelinn, kesklinn jne) ning selle piirkonna asustustihedust. Samuti on vaatluse all arendaja (eraalgatus, avalik või nende kahe kombinatsioon) ning hoone ruutmeetri ehitushind. Selleks, et erinevaid riike võrdselt analüüsida, on ruutmeetri ehitushind kohandatud vastava asukoha elanike ostujõuga.

Lisaks analüüsitakse hoonete siseplaneeringuid, kuidas ühisruumid on jaotatud ning mitu eluaseme suurust on projektis (1, 2, 3 või rohkem magamistuba), hoonete fassaade ja katuseid (materjale, värve). Projektide autoritelt on ka uuritud, milliseid jätkusuutlikke strateegiaid nad hoonete planeerimisel kasutasid. Raamat on rikkalikult illustreeritud fotode ja plaanidega.

Vaata, kas raamatut saab laenutada

Click to see if the item is available

Please follow and like us:

Discussion

Comments are closed.

Tere tulemast!

Blogis tutvustatakse Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukokku saabunud uusi raamatuid.
Vaata meie kodulehte
Jälgi meid Facebookis

In this blog TTK University of Applied Sciences Library introduces incoming new books.
Find more information about library from our website
Follow us on Facebook

Postituste arhiiv

blog.tr.ee
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com