Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Patty Brown, Janett Rice. Ready-to-wear apparel analysis. Pearson Education, 2014

Ready-to-Wear Apparel Analysis 4th Revised editionTarkade äriotsuste tegemiseks rõivatööstuses on oluline mõista, kuidas rõivaesemeid arendatakse ja toodetakse ning sama oluline on hinnata omadusi, mis mõjutavad toote hinda ja kvaliteeti. Sellest tulenevalt on antud raamatu eesmärgiks anda lugejatele arusaam valmisriiete tootmisest ning nende kvaliteedi hindamise metoodikast.

Raamat on kirjutatud tööstuslikus võtmes, sidudes traditsioonilise rõivadisaini ja konstrueerimise õpingud riiete masstootmisega. Põhirõhk on suunatud rõivaste kvaliteedile, kuidas disainida parima võimaliku kvaliteediga rõivaeset mingi kindla hinnapiiriga.Teoses esitatud terminid ja teadmised annavad tugeva aluse kõigile, kes soovivad edendada karjääri rõivatööstuses.