Masinaehitus ja elektritehnika / Mechanical and Electrical Engineering

Mikell P. Groover, G. Jayaprakash. Automation, production systems, and computer-integrated manufacturing. Pearson, c2016

Automation, Production Systems, and Computer-Integrated Manufacturing Global ed of 4th revised edAntud raamatu esimene köide ilmus 1980. aastal ning selles käsitleti järgmisi teemasid: automatiseeritud tööliinid, liinitöö tasakaalustamine, numbriline kontroll, CAD/CAM, kontrollitehnoloogia, protsessi kontroll, tootmise planeerimine, grupitehnoloogia ja paindlikud tootmissüsteemid. Käesoleval aastal ilmunud neljanda trüki peamine eesmärk on sama, mis eelnevatelgi – anda ajakohast informatsiooni tootmissüsteemidest, sellest, kuidas nad on automatiseeritud ning kuidas on neid võimalik tulemuslikkuse näitajate saamiseks matemaatiliselt analüüsida. Õpikus on olemas kõik inseneriõpikule omane: valemid, näidisprobleemid ja diagrammid, kordamisküsimused. Teooria praktiliseks rakendamiseks on peatükkide lõpus esitatud kvantitatiivseid ülesandeid.