Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Prabir Kumar Banerjee. Principles of fabric formation. CRC Press, 2015

Principles of Fabric FormationKuidas tekstiile toodetakse? See raamat annab vastuse küsimusele, kuidas toodetakse liht- ja lisalõngasüsteemidega kangaid, kootud, mittekootud ning 3D-kangaid. Antakse ülevaade erinevate kangaste tootmisel kasutatavest tehnoloogiatest ning tuuakse välja iga tootmisprotsessi suhtelised eelised ja piirangud. Teos sisaldab palju olulisi kangaste moodustamise tehnoloogiaid ning on kasulik õpilastele, uurijatele ja inseneridele.