Keskkonnatehnoloogia / Environmental technology, Teatmeteosed ja sõnaraamatud / Reference Books and Dictionaries

A dictionary of ecology. Oxford University Press, 2010

Dictionary of Ecology 4th Revised editionDictionary of Ecology neljandas täiendatud trükis on kajastatud kõik ökoloogiaga seotud aspektid alates taimede ja loomade füsioloogiast ja keskkonnasääsmisest kuni geomorfoloogia ja okeanograafiani. Sõnastikus on üle 6000 termini, millest paljud on uued. Mõningate terminite puhul on ka parema arusaama tekitamiseks lisatud illustratsioone ning linke sõnastikuga seotud veebilehele, kuhu on kogutud vastava termini kohta relevantseid veebilehti (www.oup.com/uk/reference/resources/ecology). Sõnastik on asendamatuks abiliseks õpilastele ja professionaalidele, kes tunnevad huvi ökoloogia, bioloogia, keskkonnakaitse ja keskkonnateaduste vastu, kuid ka tavalugejatele, kes tunnevad huvi looduse vastu.