Masinaehitus ja elektritehnika / Mechanical and Electrical Engineering, Teatmeteosed ja sõnaraamatud / Reference Books and Dictionaries

Encyclopedia of polymer science and engineering. Volume 1, A to Amorphous Polymers. John Wiley & Sons, 1985

Encyclopedia of Polymer Science and Engineering 2nd Revised editionAntud entsüklopeedia on ilmunud 1985. aastal ning selles käsitletakse polümeeriteadust ja -tehnoloogiat. Esimeses köites on kajastatud märksõnad A-st kuni amorfsete polümeerideni. Mõningad näited, milliseid teemasid/märksõnu entsüklopeedias on kajastatud: hõõrdumine ja kulumine, abrasiivained, atsetaalvaigud, akustilised omadused, akrüülkiud, lisaained, adsorptsioon, aminovaigud jpm. Informatsiooni paremaks edasi andmiseks on kasutatud ka jooniseid ja tabeleid. Lisaks sellele on iga teema (märksõna) lõpus on esitatud nimekiri kasutatud kirjandusest.