Masinaehitus ja elektritehnika / Mechanical and Electrical Engineering

Handbook of mechanical engineering calculations. McGraw-Hill, 1998

Handbook of Mechanical Engineering CalculationsAntud käsiraamatu eesmärgiks on varustada mehaanikainsenere, kuid ka teisi insenere ja tehnilist personali kõige tavalisemate projekteerimisel ja opereerimisel esinevate probleemide lahendamiseks vajalike üksikajalike arvutusprotseduuridega. Käsiraamatus on kaetud kõik peamised masinatehnoloogia valdkonnad ning need on jaotatud neljaks: elektritootmine, tehaste ja rajatiste tehnoloogia, keskkonnatehnoloogia ja projekteerimise tehnoloogia. Valdkondades käsitletavate teemade hulgas on näiteks tarkvara projekteerimise valideerimine, auru genereerimine, keskkonnaprobeemid ja gaasiturbiinsüsteemid.