Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

The automotive transmission book. Springer, 2015

Automotive Transmission BookÜlekandetehnoloogial on oluline mõju sõidukite kütusekulule, kaalule ja hinnale ning seoses nende omaduste üha relevantsemaks muutumisega on rohkem tähelepanu pööratud ka ülekandetehnoloogiale. Antud raamatus antakse ülevaade süsteemidest ja vastasmõjust sõidukite ülekandetehnoloogias ning raamistikest ja metodoloogiatest, mida kasutatakse ülekande kontseptsioonide ja disainide analüüsimiseks ja arendamiseks. Raamatus tutvustatakse komponentide ja ülekannete alamkoostete funktsioone ja vastasmõjusid, andmaks põhiteadmised ülekandesüsteemide projekteerimiseks ning tuvastamaks nende potensiaali ja omadusi sõiduautode, veokite, busside, traktorite ja mootorrattaste puhul kasutamiseks.