Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Rail safety : challenges, oversight issues, and positive train control. Nova Science Publichers, 2014

rail safetyRaamat käsitleb Ameerika Ühendriikide rongiliikluse ohutuse teemat. Ameerika Ühendriikide Föderaalse Raudtee Administratsiooni (FRA) tööks on järelevalve, et raudteed vastaks ohutusnõuetele. Raamatus analüüsitakse võrgustikku, mida FRA, osariigid ja raudteed kasutavad, kindlustamaks raudteeliikluse ohutust. Samuti vaadeldakse, kui suuri vahendeid eraldatakse ohutuse tagamiseks ning milliseid väljakutseid FRA töös ette tulla võib.

Kahes peatükis tutvustatakse kahte uuringut, mis tehti rongiliikluse turvalisuse teemadel.