Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Jüri Suursoo, Kati Nõuakas, Tõnu Mägi. Veokorraldusjuhi käsiraamat I osa. Tallinna Tehnikakõrgkool, 2015

veokorraldusjuht 1Käesolev käsiraamat on välja antud Tallinna Tehnikakõrgkooli poolt ja mõeldud kasutamiseks õpikuna nii veokorraldusjuhi ametikoolitusel kui õpitu meeldetuletamisel täienduskoolitustel. Siin käsitletavate teemade, nagu tsiviil- ja äriõigus, ettevõtte äri- ja finantsjuhtimine, aluseks on Euroopa Liidus kehtivad normdokumendid ja määrused.

Käsiraamat on erinevate autorite artiklite kogumik, kus võetakse kokku kehtivad õigusaktid ja majanduspraktika ning tegemist on eeskätt olemasolevate teadmiste ja kogemuste refereerimisega.