Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Наталья Александровна Троицкая, Александр Бежанович Чубуков. Единая транспортная система. Академия, 2014

edinaja transportnaja sistemaTegemist on õpikuga keskeriõppeasutuste õpilastele ja kõigile teistele, keda huvitab Venemaa transpordisüsteemi ajalugu ja praegune olukord. Raamatus antakse kiire ülevaade Venemaa transpordisüsteemi ajaloost üldiselt ja ka eraldi transpordiliikide kaupa (raudteetransport, autotransport, meretransport, õhutransport, torutransport, jõetransport jne). Eraldi peatükis tehakse ülevaade põhilistest probleemidest, mis seotud turvalisuse, saastatuse ja ohutusega.