Arhitektuur / Architecture

Chroma : design architecture & art in color. Birkhäuser Verlag AG, 2010

chromaDisainerid ja arhitektid peavad igapäevaselt tegema värvidega seotud otsuseid. Kuidas leida vajalikku inspiratsiooni? Või sobivat värvi? Kuidas erinevad kunstnikud ja disainerid selle teemaga hakkama saavad? Käesolev pildiraamat võib anda vastused eespool toodud küsimustele, aga ka veelkord kinnitada, et värvid on rohkem kui lihtsalt dekoratsioon – need on loometöös üks olulisemaid teemasid.