Arhitektuur / Architecture

Günter Pfeifer, Per Brauneck. Town houses : a housing typology. Birkhäuser Verlag AG, 2009

town housesKeskseks eesmärgiks elamuehituses on jätkata olemasolevate elamutüüpidega, kuid edaspidi püüda neid ehitada veel arukamal moel, kasutades näiteks ära tühjad pinnad linnas või ehitada uusi innovatiivse konstruktsiooniga elamuid, võttes aluseks olemasolevad elamutüübid.

Käesolevas raamatus antakse ülevaade korterelamute erinevatest tüüpidest. Iga tüübi juurde on lisatud lühitutvustus, põrandapindade mõõtkavad ühtses mõõdus 1:500 ja fotod juba olemasolevatest elamutest erinevate riikides.