Majandus ja juhtimine / Economy and Management

Tarmo Tamm. Must vöö müügis : mõtle, tööta ja teeni nagu professionaal. Sell It, 2015

MUSTVÖÖKAAS_valma.inddKäesolev raamat aitab lugejatel lihtsama vaevaga rohkem müüa, teisi mõjutada, luua või tugevdada sõprus- ja armusuhteid, olla õnnelikum ja enesekindlam ning saada miljardäriks. Teoses on kirjeldatud praktikaid, mida on edukalt rakendatud nii äri- kui ka lõpptarbijale telefoni teel müües, konverentsisaalis, kaubanduskeskustes ja ukselt uksele müügis.

Autori sõnul puutub enamus inimestest mingil tasandil müügitööga kokku. Paljud müüvad tooteid ja teenuseid, kuid peaaegu kõik meist müüvad iseennast ning oma ideesid. Olenemata ametist ja sotsiaalsest positsioonist tuleb hea müügi- ja veenmisoskus kõigile kasuks.