Arhitektuur / Architecture

Medium-sized houses. Monsa, 2014

medium-sizeTegemist on suurepärase fotoalbumiga praktilistest disainilahendustest keskmise suurusega majades ja korterites. Albumis on fotod viieteistkümne 70-100 m2 suurusega eluaseme projektidest tervest maailmast – Suurbritanniast, Prantsusmaalt, Jaapanist, Kanadast ja Brasiiliast. Need lahendused on läbilõige tänapäeva viimastest trendidest ja uuendustest linnaarhitektuuris ning näitavad ilmekalt, kuidas nutikalt ära kasutada kogu olemasolevat põrandapinda, olgu siis tegemist renoveeritud maja või uusarendusega. Iga projekti juurde on lisatud lühitutvustus nii inglise kui ka hispaania keeles.