Arhitektuur / Architecture

The ultimate guide for classic living = Le guide ultime des maisons classiques = De ultieme gids voor klassiek wonen. BETA-PLUS, 2015

classiclivingSuureformaadiline fotoalbum tutvustab 20 tuntud sisekujundajate ja disainerite elamispindade projekti. Siin on fotosid nii eramute, maamajade, villade, losside kui ka renoveeritud ridaelamu sisekujundusest. Fotodele on juurde lisatud lühikesed tutvustused inglise, prantsuse ja hollandi keeles. Raamat on hea inspiratsiooniallikas kõigile ruumikujundusest huvitatuile.