Arhitektuur / Architecture

Genevieve S. Baudoin. Interpreting site : studies in perception, representation, and design. Routledge, 2016

interpretingKäesolev raamat selgitab põhilisi füüsilisi ja vaimseid meetodeid, mida arhitektid kasutavad objekti asukoha tõlgendamiseks, et kujundada mingi objekti lõplik disain. Neljas peatükis tutvustatakse objekti asukoha määratlemise, ruumiliseks muutmise ja selle süstematiseerimise teoreetilisi, kontseptuaalseid ja analüütilisi meetodeid.

Genevieve Baudoin pakub ülevaadet isikupärastest ja provokatiivsetest esitlusmeetoditest. Nelja illustreeritud juhtumianalüüsi näitel demonstreeritakse, kuidas arhitektid Hispaaniast, Ameerika Ühendriikidest, Inglismaalt ja Norrast on interpreteerinud tulevase objekti asukohta, et saavutada lõplik arhitektuuriline lahendus.