//
Loed praegu...
Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

V Ramesh Babu. Industrial engineering in apparel production. Woodhead Publishing India, 2012

industrialKäesolev raamat on vajalik õppematerjal üliõpilastele, uurijatele ja professionaalidele rõivatööstuse ja kangatööstuse valdkonnas. Tegemist on monograafiaga, kuhu on kogutud märkimisväärne hulk tööstuslikke standardeid, tehnikaid ja harjutusi.

Rõivatööstuse ees on rida globaalseid väljakutseid, mis on tingitud erinevatest teguritest: tihenev konkurents, suurenenud tootmiskulud, tootlikkuse vähenemine ja tööjõu kasutamise tõhusus. Peamine on keskenduda tegelikele probleemidele ja võtta kasutusele konkreetse tööstusettevõtte jaoks sobilikud parendusmeetmed, julgustada tehnilisi töötajaid ja juhtkonda end täiendama, analüüsida efektiivselt tellimusi jpm.

Raamatus käsitletakse tootmise ja tootlikkuse mõisteid, rõivatööstuse inseneride ülesandeid, rõivatootmise süsteeme, tööülesannete sooritamiseks kuluva aja vähendamise tehnikaid, inseneride töötulemuste mõõtmist ja parandamist, tootmisliini taseme ühtlustamist, kvaliteedikontrolli jpm.

Autor V Ramesh Babu on vanemõpetaja Sona Tehnikakolledžis Indias, tal on suur kogemuspagas tööstuse ja kaubanduse valdkonnas ning ta on osalenud paljudel India ja rahvusvahelistel konverentsidel.

Vaata, kas raamatut saab laenutada

Click to see if the item is available

Please follow and like us:

Discussion

Comments are closed.

Tere tulemast!

Blogis tutvustatakse Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukokku saabunud uusi raamatuid.
Vaata meie kodulehte
Jälgi meid Facebookis

In this blog TTK University of Applied Sciences Library introduces incoming new books.
Find more information about library from our website
Follow us on Facebook

Postituste arhiiv

blog.tr.ee
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com