Keskkonnatehnoloogia / Environmental technology

Robert N. Coulson, Maria D. Tchakerian. Basic landscape ecology. KEL Partners, 2010

basic landscape ecologyRobert N. Coulsoni ja Maria D. Tchakeriani raamat on mõeldud alguspunktiks maastikuökoloogia õpingutega alustamisel. Eesmärgiks on anda teadmised kaasaegse maastikuõkoloogia teooriast ja praktikast. Tekstid on jagatud kahte ossa: esimesed 6 peatükki annavad taustainformatsiooni erinevate erialade tudengitele, viimased 4 peatükki tutvustavad maastikuökoloogia ainet (struktuur, funktsioon, maastiku muutused, analüüs ja süntees). Esitatava materjali aluseks on autorite endi kogemused maastikuökoloogia kursuste läbiviimisel Texase Ülikoolis.