Ehitus / Construction

Low-volume roads 2015. Volume 1-3. Transportation research board, 2015

vol1Madala liiklussagedusega teed moodustavad kogu maailma teedevõrgust väga suure osa. Sageli on sellised teed pindamata ja kehva valgustusega. Väikseid teid kasutab enamasti vähe sõidukeid, kuid enamasti on nad suurte koormatega. Maksutulud on peaaegu olematud ja see on nende teede omanikele suureks probleemiks. Et hoida selliseid teid enam-vähem sõidetavatena, on vaja uuenduslikke lähenemisviise.

Kolme köitesse on koondatud artiklid madala liiklussagedusega teede ehitamisest, teekatetest, hooldusest ja turvalisuse tagamisest. 80 autori artiklid on pärit nii Ameerika Ühendriikidest kui ka mujalt maailmast. Koos moodustavad need hästi tasakaalustatud artiklite kogumiku, mis pakub huvitavat rahvusvahelist perspektiivi.

Vaata, kas raamatuid saab laenutada

Click to see if items are available