Ehitus / Construction

Railway geotechnics. CRC Press, 2016

Kvalrailwayiteetse rööbastee ehitamiseks on oluline tunda geotehnikat – teada, missugune on pinnas; kas see on piisava kandevõimega; missugune on rööbaste alusehitis; kui sügaval on pinnasevesi; kui suur saab olema koormus keskkonnale jpm. Käesolevas raamatus käsitletakse kõiki neid teemasid ajaloolisest perspektiivist, tuginedes viimase 20 aasta jooksul avaldatud juhtumiuuringutele. Autorid on oma ala professionaalid ning jagavad lisaks teoreetilistele teadmistele ka praktilisi kogemusi.

Teos on mõeldud raudtee ja teedeeehituse eriala tudengitele ja professionaalidele.