Ehitus / Construction

Structures. Transportation Research Board, 2015

stucturesKäeolevas rikkaliku pildimaterjaliga ja skeemide-joonistega varustatud artiklite kogumikus käsitletakse sildade, tunnelite, vesiehitiste ehitamist, monteerimist, kandevõime testimist, samuti turvalisuse küsimusi – kuidas seismiliste kahjustuste korral kiirelt raudbetoonist sambaid parandada, kuidas muuta ehituslikku betooni tulekindlamakst erinavate uute süsinikkiuga tugevdatud polümeeride abil.

Raamatus on järgmised peatükid: üldrajatised, terassillad, betoonsillad, transpordirajatiste mittepurustav katsetamine ja hindamine, tunnelid ja allmaaehitised, teetruubid ja vesiehitised, struktuursete kiududega tugevdatud polümeerid. Iga peatüki lõpus on toodud järeldused ja soovitused ning kasutatud kirjanduse loetelu.