Teised valdkonnad / Other Topics

Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilaste toimetised nr. 18. Tallinna Tehnikakõrgkool, 2015

doc01230320151112131845_001Tallinna Tehnikakõrgkool kirjastas oma 100. aastapäeva künnisel järjekordsed üliõpilaste toimetised. Tegemist on kogumikuga, mis sisaldab valikut käesoleval aastal enim tähelepanu pälvinud lõputöödest.

Kogumik sisaldab järgmisi teemasid:

Marleen StokkebyEndise Arsenali tehase ala mahuline planeering”
Mihkel SpeekLexus’e diagnostikastendi arvutijuhtimine”
Rain ReinsonKiirust piiravate abinõude efektiivsus lasteaedade ja koolide läheduses Pärnu linna näitel”
Peeter Loomus “Paraplaani elektrimootori projekteerimine”
Annely Kulland “BIMi ja RoadBIMi areng Eestis ja soovitused maanteeametile RoadBIMi kasutuselevõtuks”
Marleen Arula “Usaldusväärse proovi võtmine saastunud pinnasest”
Veljo Sepp “A-portaali konstruktsiooni projekteerimine”
Oliver Laats “Tekstiiliga dekoreeritav niiskuskindel viimistlusplaat”
Evelin Vaab “Visuaalne kaubandus kui kliendirahulolu mõõdik Tallinna Kaubamaja Naiste- ja Lastemaailma näitel”
Heli Klaos “Ettevõtte töökorralduse ja töö efektiivsuse parendamine”