Majandus ja juhtimine / Economy and Management

Laszlo Bock. Töö ruulib! : pilguheit Google’i sisemusse muudab teie elu ja tööd. Äripäev, 2015

9789949560226

Google’i personalijuht Lazlo Bock annab oma raamatus ülevaate, kuidas 16 aastaga on suudetud muuta üks idufirma maailma väärtuslikumaks ettevõtteks, lisaks jagatakse nippe ja soovitusi, mida võivad kasutada nii suured kui ka väikesed firmad.

Raamatust leiab juhtnööre, kuidas paremini juhtida, organiseerida personalitööd, teha otsuseid ning palju muudki. Lisaväärtuseks on raamatusse lisatud fotod ja illustratsioonid, mis põhjendavad ilmekalt esitatud teooriaid ja tehnikaid.