//
Loed praegu...
Reaalained / Sciences

Jaak Särak. Insenerigraafika. Tallinna Tehnikakõrgkool, 2015

insenerigraafikaTegemist on juhendmaterjaliga eelkõige Tallinna Tehnikakõrgkooli mehaanika ja transpordi erialade üliõpilastele, aga see sobib ka teiste tehnilise kallakuga erialade õppuritele.

Joonestamise ja jooniste lugemise oskus omandatakse koostöös teoreetiliste teadmiste ja praktiliste ülesannete lahendamisega. Seetõttu on graafiliste ülesannete lahendamiseks vaja eelnevalt õppida ülesandele vastavat teoreetilist osa ning seejärel kasutada seda praktilise ülesande lahendamisel. Teoreetiline materjal tuleb üliõpilastel omandada iseseisvalt, kasutades selleks vastavat kirjandust. Käesolev õppematerjal annab mõningase ülevaate teooriast, kuid sisaldab suuremas osa praktilisi juhendeid.

Õppematerjalist leiab infot jooniste vormistamise, erinevate kujutamisvõtete ning eskiiside, tööjooniste, koostejooniste ja skeemide valmistamise kohta. Raamatu algusesse on lisatud soovitatava kirjanduse nimekiri, lõppu kasutatud allikate loetelu ja näidisjoonised. Teadmiste kinnistamiseks on iga peatüki lõpus kordamisküsimused.

 

Vaata, kas raamatut saab laenutada

Discussion

Comments are closed.

Jälgi meid Facebookis

https://www.facebook.com/tallinnatehnikakorgkooli.raamatukogu

Raamatute broneerimine

Meili teel raamatukogu[at]tktk.ee või telefoninumbril 666 4529. Rohkem informatsiooni raamatukogu kohta leiate meie kodulehelt

Booking items via email raamatukogu[at]tktk.ee or via phone +372 666 4529. Find more information about library from our website

Postituste arhiiv

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com