//
Loed praegu...
Reaalained / Sciences

Jaak Särak. Insenerigraafika. Tallinna Tehnikakõrgkool, 2015

insenerigraafikaTegemist on juhendmaterjaliga eelkõige Tallinna Tehnikakõrgkooli mehaanika ja transpordi erialade üliõpilastele, aga see sobib ka teiste tehnilise kallakuga erialade õppuritele.

Joonestamise ja jooniste lugemise oskus omandatakse koostöös teoreetiliste teadmiste ja praktiliste ülesannete lahendamisega. Seetõttu on graafiliste ülesannete lahendamiseks vaja eelnevalt õppida ülesandele vastavat teoreetilist osa ning seejärel kasutada seda praktilise ülesande lahendamisel. Teoreetiline materjal tuleb üliõpilastel omandada iseseisvalt, kasutades selleks vastavat kirjandust. Käesolev õppematerjal annab mõningase ülevaate teooriast, kuid sisaldab suuremas osa praktilisi juhendeid.

Õppematerjalist leiab infot jooniste vormistamise, erinevate kujutamisvõtete ning eskiiside, tööjooniste, koostejooniste ja skeemide valmistamise kohta. Raamatu algusesse on lisatud soovitatava kirjanduse nimekiri, lõppu kasutatud allikate loetelu ja näidisjoonised. Teadmiste kinnistamiseks on iga peatüki lõpus kordamisküsimused.

 

Vaata, kas raamatut saab laenutada

Please follow and like us:

Discussion

Comments are closed.

Tere tulemast!

Blogis tutvustatakse Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukokku saabunud uusi raamatuid.
Vaata meie kodulehte
Jälgi meid Facebookis

In this blog TTK University of Applied Sciences Library introduces incoming new books.
Find more information about library from our website
Follow us on Facebook

Postituste arhiiv

blog.tr.ee
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com