Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Rosetta S. Lafleur. Merchandise planning workbook. Fairchild Books, 2010

merchandise planning workbookMoe ja jaekaubanduse valdkonna tudengid peavad aru saama jaekaubanduse matemaatikast, oskama koostada plaane ning kasutada selleks arvutiprogramme. Käesolev raamat just neil teemadel abistabki.

Microsoft Excel on kõige levinum tarkvara, mida moetööstuses planeerimiseks kasutatakse. Raamatus selgitatakse, kuidas kasutada Microsoft Excelit, et juhtida müüki, varusid, arvutada ostetav kaubakogus ja kohandada hinda müügihooaja vältel. Igas peatükis on toodud ka harjutused.

Raamatul on olemas ka veebikeskkond, kus saab iseseisvalt lahendada teste, et saadud teadmisi kinnistada. Testidele ligipääsu saamiseks pöördu raamatukoguhoidja poole.