Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Rosalie J. Regni, Jimmie G. Anderson. Entrepreneurship in action : A retail store simulation. Fairchild Books, 2009

entrepreneurship in actionPaljude moeüliõpilaste püüdluseks on avada oma rõivakauplus, aga unistuse elluviimine ei olegi nii lihtne. See nõuab palju eeltööd, leidlikkust, planeerimist, mõnikord lihtsalt head õnne, aga alati ka raha. Käesolev raamat aitab kaevuda ettevõtluse alustamise paljudesse nüanssidesse, aga ka turvalises simulatsioonikeskkonnas läbi teha kõik sammud, mis sellega kaasnevad : ettevõtte kontseptsiooni loomine, arendamine, avamine, igapäevane töö, äriplaani koostamine. Teose lõppu on lisatud sõnastik põhimõistete seletustega, lingid internetis kättesaadavale abimaterjalile, bibliograafia ja register.

Raamatuga on kaasas veebis kättesaadav lisamaterjal (juurdepääs tagatud kuni 02.03.2017), mis sisaldab intervjuusid reaalsete poeomanikega, rahalisi dokumente, reklaammaterjalide näidiseid, kaupluste põrandaplaane. Raamatus on CD kujutis lisatud nende peatükkide juurde, mille kohta on lisamaterjal olemas.