Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Janace E. Bubonia. Apparel quality : lab manual. Fairchild Books/Bloomsbury Publishing, 2014

apparel quality lab manualKäesoleva raamatu näol on tegemist laboritööde kogumikuga üliõpilastele. Juhend sobib rõivaste analüüsimise kursuse lisamaterjaliks, pakkudes üle 30 erineva praktilise tegevuse ja projekti nii valmistoodete kui materjalide analüüsimiseks, katsetamiseks ja hindamiseks.

Raamatusse on lisatud tegevusi, mis nõuavad vaid välist vaatlust, ja ka laboritöid, mis nõuavad vastava varustuse olemasolu. Kõik praktilised tööd simuleerivad tegeliku elu stsenaariume, et üliõpilased saaksid aimu, kuidas tooteid arendatakse, kuidas mõjutavad tootmises tehtud otsused toote kvaliteeti ja ka tarbija rahulolu.