Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Deborah E. Young. Swatch reference guide for fashion fabrics. Fairchild Books, 2015

swatch reference guideKäesolevas raamatus on üle 208 unikaalse kanganäidise, mis kajastavad praegusi trende moetööstuses (nt neopreen, sherpa fliis, mineraalkiud, soja, softshell, kookoskiud jne). Igale näidisele on juurde lisatud asjakohane tutvustav informatsioon.

Näidiste ja tekstide abil on võimalik õppida tundma erinevaid kiude, kangaid ja lõngu, nende omadusi ja ehitust ning teada saada nende kasutusvõimalustest moetööstuses. Lisana on kaasas 10-kordse suurendusega luup.