Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

John Hopkins. Menswear. AVA, 2011

menswearKäesolevas raamatus tutvustatakse meesterõivaid ajaloolises ja sotsiaalses kontekstis. Antakse ülevaade järgmistest teemadest:

• meesterõivad läbi aegade;
  • rätsepatöö traditsioonid (ülikonnad, päevasärgid, püksid, lipsud, jalanõud, üleriided);
  • spordirõivaste revolutsioon (t-särgid, teksamood, traditsiooniline spordirõivastus, materjalid);
  • meesterõivaste disainimine (materjalid, värvid, lõiked).

Lisatud on intervjuusid moekunstnike ja stilistidega, juhtumiuuringuid ning rikkalikult illustreerivat materjali.