Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Roberto Cabrera, Denis Antoine. Classic tailoring techniques for menswear : a construction guide. Fairchild Books, 2015

Classic Tailoring Techniques for Menswear A Construction GuideSellest teosest leiab palju praktilisi teadmisi klassikaliste meesterõivaste rätsepatööde kohta.
Uuendatud väljaanne värskendab ajatuid töövõtteid praegu laialdaselt kasutatavate võimalustega nagu fotograafia ja digitaalsed illustratsioonid, et toodud protsessid oleks võimalikult kergesti arusaadavad. Toodud on samm-sammult kirjeldatud õpetused, kuidas mõõte võtta, sisetaskuga pintsakut valmistada, kaelust ning varrukat konstrueerida, pükse ning vesti õmmelda. Raamat sisaldab ka lühikest ülevaadet kaasaegsetest õmblemistehnikatest.