Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Connie Amaden-Crawford. A guide to fashion sewing. Bloomsbury/Fairchild Books, 2015

Amaden-Crawford, C. Guide to Fashion SewingKuues täiendatud trükk raamatust “Guide to fashion sewing” annab põhjaliku ülevaate moetööstuse õmblemiskunstist nii algajale kui ka juba kogenud õmblejatele. Lugejad saavad teose abil teada, kuidas konstrueerida ning kokku sobitada eri stiile, kasutades juba läbitöötatud toimivaid meetodeid. Raamatus antakse ülevaade õmblusseadmetest, mõõtmistest ja kangaste valikust kuni lõpliku rõiva kokkupanemiseni välja. Teos on varustatud samm-sammuliste juhiste ning suurte ja selgete illustratsioonidega. Raamat on asendamatu allikas neile, kelle eesmärgiks on valmistada kvaliteetseid rõivaesemeid.