Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Julie Cole, Sharon Czachor. Sample workbook to accompany professional sewing techniques for designers. Fairchild Books, 2014

Sample Workbook to Accompany Professional Sewing Techniques for DesignersTegemist on rõiva- ja tekstiiliteaduskonna tudengitele sobiliku töövihikuga, mis on seotud õpiku “Professional Sewing Techniques for Designers” teise juurdetrükiga. Töövihik sisaldab ülesandeid ja töölehti, selle sisse saab kinnitada proovitöid ning anda täieliku ülevaate kasutatud materjalidest ning tehnikatest. Töövihikut täiendades tekib praktiline näiteraamat.