Majandus ja juhtimine / Economy and Management, Reaalained / Sciences

Linda M. Cushman. A practical approach to merchandising mathematics. Fairchild Books, 2011

a practical approach to merchandising mathematicsKäesolev õppematerjal aitab tudengitel aru saada matemaatilistest mõistetest, meetoditest ja analüüsist, mida kasutatakse jaekaubanduses ostmisel ja planeerimisel. Käsitletakse kasumit mõjutavaid faktoreid, kaupade maksumust ja müügitingimusi, juurdehindluse arvutamist, jaekaubavarude hindamist, kasumlikkust, ostu tulemuslikkust jpm. Kõik teemad algavad matemaatiliste mõistete selgitamisega, sellele järgneb praktiline osa ja Exceli detailsed õpetused. Raamatu lõppu on lisatud ka ülesannete õiged vastused. Praktilised ülesanded on reaalsest elust võetud mini-juhtumiuuringud. Lisaks on kuni 28.03.2017 juurdepääs veebimaterjalidele, kus on võimalik tutvuda etteprogrammeeritud Exceli tabelitega, et õpetusi ka praktikas läbi teha.