Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Paula J. Myers-McDevitt. Complete guide to size specification and technical design. Fairchild Books, 2014

complete guide to size specification„Complete guide to size specification and technical design“ on 2. trükk samanimelisest õppematerjalist. 1. trükk ilmus 2004. aastal ja on kättesaadav ka meie raamatukogus.

Raamatust võib leida kõik vajaliku rõivaste tootmiseks ettevalmistamise jaoks: rõivaste mõõtmine, tehnilised juhendid, valmis tootespetsifikatsiooni lehed. Käeolevas trükis on lisandunud meesterõivaste osa, samuti antakse ülevaade uutest tehnoloogiatest ja seadmetest. Õppematerjali lõppu on lisatud tähtsamad mõisted ja definitsioonid. Raamat on suunatud moeeriala üliõpilastele ja rõivatööstuse spetsialistidele.

Lisaks on veebis kuni 29.03.2017 kättesaadav lisamaterjal, mille abil saab teoorias omandatud teadmisi praktikas kasutada.