//
Loed praegu...
Humanitaarained / Humanities

Marshall Goldsmith. Päästikud : kuidas luua kestvaid käitumismudeleid ja saada selleks, kes me tahame olla? Äripäev, 2016

0005100_paastikud_300Marchall Goldsmith on maailmakuulus juhtimiskonsultant. 2015. aastal oli ta maailma mõjukaimate ärimõtlejate nimekirjas Thinkers 50 üldedetabelis viiendal kohal ja juhtimise alal esikohal. Oma uues raamatus uurib ta väliseid ja sisemisi päästikuid, mis meid töö- ja eraelus õigelt rajalt kõrvale võivad juhtida.

Inimesed on sõltuvad olukordadest ja oma meeleoludest – alati ei suudeta olla kaastundlikud ja rahulikud probleemidelahendajad. Meie käitumist mõjutavad igasugused välised faktorid, nn keskkonnapäästikud. Neile päästikutele pole varem tähelepanu pööratud, kuid sageli võivad need olla saatuslikud ja isegi vaenulikud. Goldsmith näitab oma raamatus, kuidas päästikupunkte vältida ja oma käitumismudeleid sihipäraselt ja püsivalt muuta ning saavutada kõikide oma plaanide elluviimine. Lahenduseks pakub ta enese jälgimist nn aktiivsete küsimuste kaudu. Autori sõnul kehtib inimeste käitumisharjumuste muutmise kohta kaks täiesti kõigutamatut tõde. Esiteks, muudatus ei toimu, kui inimene ise ei taha. Teiseks, käitumisharjumuse muutmine on raske töö. Ent teisest küljest: muutumise viljad võivad erakordselt maitsvad olla!

 

Vaata, kas raamatuid saab laenutada

Discussion

Comments are closed.

Tere tulemast!

Blogis tutvustatakse Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukokku saabunud uusi raamatuid.

In this blog TTK University of Applied Sciences Library introduces incoming new books.

Jälgi meid Facebookis

https://www.facebook.com/tallinnatehnikakorgkooli.raamatukogu

Broneeri raamatuid

Meili teel raamatukogu[at]tktk.ee. Rohkem informatsiooni raamatukogu kohta leiate meie kodulehelt

Book items via email raamatukogu[at]tktk.ee. Find more information about library from our website

Postituste arhiiv

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com