Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Robert Hume. Fashion and textile design with Photoshop and Illustrator : professional creative practice. Fairchild Books, 2016

+-+496678454_140Käesolev õppematerjal tutvustab kahte peamist disainerite ja tekstiilikunstnike töövahendit: Adobe Photoshop kui levinud pilditöötlustarkvara ja Adobe Illustrator kui vektorgraafika loomiseks ja töötlemiseks mõeldud tarkvara. Nende tarkvarade headeks külgedeks on eeskätt kasutatavuse intuitiivsus, mitmekülgsus ja pidev areng ning täiustamine.

Robert Hume tutvustab oma raamatus mõlemat programmi üldiselt, lihtsamaid töövõtteid, joonistuste skaneerimist ja töötlemist, tekstuuride, geomeetriliste kujundite ja mustrite loomist ning presentatsioonide kujundamist. Iga peatüki lõpus on juhtumiuuringud antud teemal ja lõppu on koondatud põhilised probleemid, mis võivad ette tulla nende programmide kasutamisel. Teos on rikkalikult illustreeritud.