//
Loed praegu...
Majandus ja juhtimine / Economy and Management

James McGrath, Bob Bates. Suurte juhtimisteooriate väike käsiraamat : 89 maailma parimat juhtimisteooriat koos kasutusjuhistega. Äripäev, 2016

9789949560455Käesolevasse raamatusse on kogutud 89 juhtimisteooriat, mis on oma väärtust juba tegelikus elus tõestanud. Igale teooriale on pühendatud vaid paar lehekülge – milleks antud teooriat kasutada, selle lühitutvustus, kasutusjuhend ning mis küsimusi see lugejas võib tekitada. Kõik teooriad on omakorda jagatud temaatiliselt: juhtimine, meeskonna moodustamine, motiveerimine, organisatsioonikultuur, kvaliteedijuhtimine jne. Iga teema lõpus on kokkuvõte selle teema teooriatest.

Raamatu väärtuseks ongi tema lühidus ja lihtsus – tekstid on kergesti loetavad, humoorikad, teooriate kasutusjuhendites on asjalikult viidatud järgmistele teooriatele, on 100-aasta vanuseid teooriaid ja tänapäevaseid. Iga juht leiab siit just endale sobivaima kombinatsiooni erinevatest teooriatest, see aga tuleb kasuks nii organisatsioonile kui juhile endale. Raamat on valitud Suurbritannia juhtimisinstituudi (CMI) ja Briti Raamatukogu 2015. aasta parimaks juhtimisraamatuks praktilise juhi kategoorias.

 

Vaata, kas raamatut saab laenutada

 

Please follow and like us:

Discussion

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tere tulemast!

Blogis tutvustatakse Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukokku saabunud uusi raamatuid.
Vaata meie kodulehte
Jälgi meid Facebookis

In this blog TTK University of Applied Sciences Library introduces incoming new books.
Find more information about library from our website
Follow us on Facebook

Postituste arhiiv

blog.tr.ee
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com