Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Elizabeth Liechty, Judith Rasband, Della Pottberg-Steineckert. Fitting & pattern alteration : a multi-method approach to the art of style selection, fitting, and alteration. Fairchild Books, 2016

fitting and pattern alterationKäesolev kolmas trükk raamatust „Fitting and pattern alteration“ annab informatsiooni, kuidas ära tunda, hinnata ja korrigeerida rõivaste sobivust 88 erinevale figuurile. Autorid kasutavad lähenemist, mis on loogiline ja lihtne järgida. Kõik protseduurid on kirjeldatud ja arusaadavuse hõlbustamiseks joonistega illustreeritud. Rõivaste sobivuse probleemid on selgelt välja toodud ja põhjendatud. Iga peatüki alguses on toodud eesmärgid ja märksõnad. Roosades kastikestes on teema kohta täiendavat informatsiooni. Peatükkide lõpus on küsimused aruteluks. Raamatus pakutu toetuseks on veebis ka lisamaterjalid, juurdepääsu neile saab küsida raamatukogust.

Please follow and like us:

No comments yet.